![Nastou 19B 1](https://www.simitsoglou.gr/wp-content/uploads/2021/03/saloni1.jpg)
![Nastou 19B 2](https://www.simitsoglou.gr/wp-content/uploads/2021/03/saloni.jpg)
![Nastou 19B 3](https://www.simitsoglou.gr/wp-content/uploads/2021/03/saloni2.jpg)
![Mg 7362 (large)](https://www.simitsoglou.gr/wp-content/uploads/2021/03/MG_7362-Large.jpg)
![Nastou 19B 4](https://www.simitsoglou.gr/wp-content/uploads/2021/03/ypn1.jpg)
![Nastou 19B 5](https://www.simitsoglou.gr/wp-content/uploads/2021/03/ypn.jpg)
![Nastou 19B 6](https://www.simitsoglou.gr/wp-content/uploads/2021/03/ypn2-1.jpg)
![Nastou 19B 8](https://www.simitsoglou.gr/wp-content/uploads/2021/03/ypn4.jpg)
![Nastou 19B 7](https://www.simitsoglou.gr/wp-content/uploads/2021/03/ypn3.jpg)
![Nastou 19B 9](https://www.simitsoglou.gr/wp-content/uploads/2021/03/ypn5.jpg)
![Mg 7360 (large)](https://www.simitsoglou.gr/wp-content/uploads/2021/03/MG_7360-Large.jpg)
![Nastou 19B 10](https://www.simitsoglou.gr/wp-content/uploads/2021/03/ypn1-2.jpg)
![Nastou 19B 11](https://www.simitsoglou.gr/wp-content/uploads/2021/03/ypn2-2.jpg)
![Nastou 19B 12](https://www.simitsoglou.gr/wp-content/uploads/2021/03/ypn3-1.jpg)
![Mg 7263 (large)](https://www.simitsoglou.gr/wp-content/uploads/2021/03/MG_7263-Large.jpg)
![Nastou 19B 13](https://www.simitsoglou.gr/wp-content/uploads/2021/03/ypn4-1.jpg)
![Mg 7253 (large)](https://www.simitsoglou.gr/wp-content/uploads/2021/03/MG_7253-Large.jpg)
![Nastou 19B 15](https://www.simitsoglou.gr/wp-content/uploads/2021/03/hall.jpg)
![Nastou 19B 14](https://www.simitsoglou.gr/wp-content/uploads/2021/03/kouzina.jpg)
![Nastou 19B 16](https://www.simitsoglou.gr/wp-content/uploads/2021/03/kouzina-2.jpg)
![Nastou 19B 17](https://www.simitsoglou.gr/wp-content/uploads/2021/03/kouzina-3.jpg)
![Nastou 19B 19](https://www.simitsoglou.gr/wp-content/uploads/2021/03/kouzina-4.jpg)
![Nastou 19 B 20](https://www.simitsoglou.gr/wp-content/uploads/2021/03/mpan.jpg)
![Nastou 19B 21](https://www.simitsoglou.gr/wp-content/uploads/2021/03/mpan1.jpg)
![Mg 7348 (large)](https://www.simitsoglou.gr/wp-content/uploads/2021/03/MG_7348-Large.jpg)
![Nastou 19B 22](https://www.simitsoglou.gr/wp-content/uploads/2021/03/mpan2.jpg)
![Mg 7341 (large)](https://www.simitsoglou.gr/wp-content/uploads/2021/03/MG_7341-Large.jpg)
![ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΟΣ - ΝΑΣΤΟΥ 19Β](https://www.simitsoglou.gr/wp-content/uploads/2021/03/ΤΕΛΙΚΗ-ΚΑΤΟΨΗ-ΝΑΣΤΟΥ-19Β_page-0001.jpg)
Περιγραφή:
Το διαμέρισμα βρίσκεται δίπλα στη στάση του μετρό, επί της οδού Νάστου στον αριθμό 19Β.
Η συνολική επιφάνεια του διαμερίσματος είναι 74τ.μ. και περιλαμβάνει ενιαίο χώρο καθιστικού και κουζίνας, δύο υπνοδωμάτια με μεγάλες ντουλάπες και μπάνιο. Τα δύο μπαλκόνια εκτείνονται σε όλη την όψη του διαμερίσματος. Η παλέτα χρωμάτων κινείται σε ήπιους τόνους προκειμένου στην ανάδειξη του χώρου στο βέλτιστο. Ομοίως συμβαίνει με τα δάπεδα, για τα οποία έχουν επιλεγεί πλακάκια σε υφές μωσαϊκού και του ξύλου στην ίδια φιλοσοφία.
Οι εργασίες ανακαίνισης περιλαμβάνουν την αντικατάσταση όλων των εγκαταστάσεων του διαμερίσματος, ηλεκτρολογική, θέρμανσης και υδραυλική, με καινούριες. Η θέρμανση είναι αυτόνομη με φυσικό αέριο, τα κουφώματα είναι συνθετικά με θερμοδιακοπή και διπλό υαλοπίνακα και η πόρτα εισόδου του διαμερίσματος θωρακισμένη επένδυσης ξύλου.